Nasze ceny
Nasze ceny
Sprawdź cenę jaką skup aut Legnica zaproponuje za Twój samochód w ciągu 5 min! Wypełnij formularz dostępny TUTAJ a następnie sprawdź pocztę e-mail.
Miejsce transakcji
Miejsce transakcji
Skup samochodów posiada swoją siedzibę w Legnicy jednakże na terenie całego województwa Dolnośląskiego posiadamy mobilnych przedstawicieli którzy bezpłatnie i bez zobowiązań dojadą w każde miejsce w celu wyceny i kupna auta
Gotówka od ręki
Gotówka od ręki
Skup aut Legnica za każde auto płaci gotówką od ręki, możliwa jest wpłata gotówki także w okienku bankowym klienta. Na miejscu sprzedający otrzymuje także umowę kupna sprzedaży.

Przebieg transakcji

  • Wypełnij formularz na stronie SKUP AUT LEGNICA lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 690-096-557 – konsultant skup aut Legnica przygotuje w ciągu 20 min ofertę odkupu samochodu. Jeśli wypełniasz formularz na naszej stronie koniecznie podaj poprawny adres e-mail oraz nr kontaktowy.
  • Czas i miejsce spotkania ustala klient – może być to dowolne miejsce na terenie dolnego śląska. Pracownicy firmy skup samochodów Legnica dojadą bezpłatnie oraz bez zobowiązań w dowolne miejsce wskazane przez klienta. Nasza firma działa szybko więc jesteśmy w stanie wysłać pracownika po auto już w kilkanaście minut po zgłoszeniu.
  • Oględziny auta trwają ok. 20 min – jest to czas w którym pracownik Skup Aut Legnica sprawdza stan techniczny pojazdu, dokumenty a także wystawia umowę kupna-sprzedaży. Gotówka za samochód wypłacana jest przez pracownika Skup aut Legnica na miejscu w gotówce lub wpłacana do banku wskazanego przez klienta.